Rēznas pamatskolas skolotāju kolektīvs     
                                                                         2016./2017. mācību gads
 

 

 

Anatolijs Kozlovskis              direktors; sociālās zinības, informātika    anatolijs.kozlovskis@saskarsme>

Veneranda Senkāne           atbildīgā par mācību darbu; matemātika    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ināra Ameļo                        sākumskolas skolotāja, ģeogrāfija, vizuālā māksla, sociālās zinības   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Inga Katkovska                   sākumskolas skolotāja, vēsture, sociālās zinības   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ingrīda Laduse                    sākumskolas skolotāja, bioloģija, ķīmija   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ināra Anča                          sākumskolas skolotāja, mājturība un tehnoloģijas   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Irēna Batare                        latviešu valoda un literatūra   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ilona Butkāne                     angļu valoda, mūzika   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jekaterina Gudkova          krievu valoda   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Antoņina Kozlovska           dabaszinības, vizuālā māksla, kristīgā mācība   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Silvija Pranča                     matemātika, fizika, mājturība un tehnoloģijas   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Regīna Ratnika                  latviešu valoda un literatūra ; bibliotekāre   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Edgars Ančs                       sports, mājturība un tehnoloģijas   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Valentīna Platonova              skolas psiholoģe   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.        

Aljeta Korošenko                   skolotāja - logopēde          

 

Joomla templates by Joomlashine